+Muszyna     +dodaj do ulubionych    Reisepolen Dziś są imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda
Muszyna - noclegi, hotele, plan miasta i atrakcje

Szukaj na stronie


     LINKI
Karpacz kwatery
Polanica Zdrój

Online: (1)

Ogłoszenia

Ogłoszenia, oferty zapytania użytkowników - Muszyna

Ogłoszenia Praca - Zatrudnię


CJKonik
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Centrum Językowe Konik Agencja Pracy Tymczasowej z Głogowa poszukuje opiekunek osób starszych do pracy w Niemczech.Oferujemy umowę zlecenie, atrakcyjne wynagrodzenie do &#; uzależnione od znajomości języka niemieckiego,niemieckie lub polskie ubezpieczenie.Zadzwoń lub wyślij sms o treści"opieka" na numer
Ogłoszenie opublikowano: 2016-01-13 | ważność :2016-02-12
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:132292
Ewelina
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
DAM PRACE NA STANOWISKU FRYZJER/FRYZJERKA WIECEJ INF. POD NUMEREM
Ogłoszenie opublikowano: 2015-10-01 | ważność :2015-10-31
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:130702
horizons
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Mechanik samochodow ciezarowych PRACA stala w Wielkiej Brytanii; Konieczne Udokumentowane doswiadczenie w Autoryzowanym Serwisie (Scania, Daf, Iveco, MB, Renault, MAN itd); Dobre pojecie o diagnostyce komputerowej; ANGIELSKI PODSTAWOWY; W wypadku spelniania powyzszych warunkow prosimy o CV na: (email ukryty) HORIZONS RECRUITMENT INTERNATIONAL Tylko Motoryzacja - Tylko ASO. tel.
Ogłoszenie opublikowano: 2015-06-19 | ważność :2015-07-18
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:128565
Sanpro J.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Agencja Pracy Tymczasowej SANPRO JOB SERVICE Sp. .z o.o. (wpis do KRAZ ) poszukuje dla jednego z Klientów osób do wykonywania: Czynności pomocnicze na sklepie Miejsce zlecenia: Muszyna Wymagania: -chęć do pracy -dyspozycyjność od pon. do nd. - aktualna książeczka sanepidowska Warunki: -umowa zlecenie -praca na zmiany -praca na okres .-..r. Zakres czynności: - Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami Użytkownika, - Rozładunek dostaw towarów - Dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów - Czynności porządkowe Powyższa oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres (email ukryty) w tytule maila proszę wpisać &#;Muszyna&#; Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. .. roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr poz. )".
Ogłoszenie opublikowano: 2015-06-03 | ważność :2015-07-03
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:128179
horizons
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
MECHANIK VANOW I MINIBUSOW Londyn Autoryzowany Service. Bardzo dobre warunki; Umowa z serwisem nie z agencja; Angielski komunikatywny; Podstawowa znajomosc diagnostyki; Prosimy o CV na: (email ukryty) HORIZONS RECRUITMENT INTERNATIONAL Lider Rekrutacji do ASO w Anglii www.horizonsrecruitment.co.uk tel
Ogłoszenie opublikowano: 2015-03-31 | ważność :2015-04-30
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:126186
Sanpro J.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Agencja Pracy Tymczasowej SANPRO JOB SERVICE Sp. .z o.o. (wpis do KRAZ ) poszukuje dla jednego z Klientów osób do wykonywania: Czynności pomocnicze na sklepie Miejsce zlecenia: MUSZYNA Wymagania: -chęć do pracy -dyspozycyjność od pon. do nd. - aktualna książeczka sanepidowska Warunki: -umowa zlecenie -praca na zmiany -praca od zaraz do .. Zakres czynności: - Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami Użytkownika, - Rozładunek dostaw towarów - Dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów - Czynności porządkowe Powyższa oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w tytule wpisując &#;MUSZYNA&#; na adres mailowy. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. .. roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr poz. )".
Ogłoszenie opublikowano: 2015-02-12 | ważność :2015-03-14
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:125362
HPS
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
KURIER - PRACA w BAWARII Najważniejsze obowiązki: odbieranie przesyłek z magazynu dostarczanie przesyłek raportowanie wykonania zlecenia inne zadania typowe dla zawodu Wymagania: prawo jazdy kategorii B (minimum lata) znajomość języka niemieckiego pozwalająca na wykonywanie obowiązków mile widziane doświadczenie w podobnej branży mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Niemiec wysoka kultura osobista Oferujemy: legalną pracę na terenie Niemiec (okolice Monachium) atrakcyjne wynagrodzenie zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę (odpłatnie) samochód i ubranie firmowe Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w języku polskim i niemieckim na adres: (email ukryty) W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska: kurier Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Ogłoszenie opublikowano: 2015-01-13 | ważność :2015-02-12
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:124454


Polecamy

Spokojny Dom

Muszyna u nas odpoczniesz w ciszy i spokoju
więcej na wwwKorzystanie z serwisu muszyna.popracy.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

| Polanica Zdrój | Jelenia Góra noclegi | Międzyzdroje | Urlop w Polsce | Jelenia Góra | Noclegi w Polsce |

Serwisy turystyczne popracy.pl
Copyright © 2004 - 2020 Tenet